Nitro fx

Kyani Nitro FX jest wyciągiem z rośliny Noni, który wykorzystuje całą roślinę Noni nie tylko owoce. Nitro FX  pobudza organizm do produkcji tlenku azotu (NO), bardzo ważnej cząsteczki sygnałowej, która jest jednym z największych odkryć w  historii nauki. Tlenek azotu działa jako środek przeciwzapalny, zwiększa energie, poprawia funkcje seksualne, i pomaga w kontroli wagi. Użyj go do obrony, utrzymania i naprawy wszystkich komórek i systemu w organizmie! • wpływ tlenku azotu do 50 razy większa niż stworzony przez rozcieńczony sok Noni! • Lepsze wchłanianie substancji odżywczych • Zwiększenie i optymalizacja przepływu krwi i tlenu • Zwiększenie poziomu energii • Pomocna dla  zdrowia serca i układu krążenia • Obsługa systemu immunologicznego, naprawa i ochrona na poziomie komórkowym • Poprawa Zdrowia Seksualnego i funkcji • Reguluje poziom cukru we krwi • Przyspiesza gojenie ran oraz  rekonwalescencję pooperacyjną Tlenek azotu W 1998 roku Nagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii wspólnie przyznawane trzech naukowców, Robert F. Furchgott, Louis J. Ignarro, Ferid Murad i, za odkrycie tlenku azotu jako cząsteczki sygnałowej układu sercowo-naczyniowego. Znaczenie odkrycia tlenku azotu  nie może być zaniżone. Wobec  zanieczyszczenia środowiska i wpływu na nasz organizm jest on obecnie znany jako jedna z najważniejszych cząsteczek w organizmie człowieka. W swoim przemówieniu podczas uroczystości rozdania nagród Nobla, profesor Sten Lindahl miał do powiedzenia na temat odkrycia: „Twoje odkrycia dotyczące tlenku azotu jako cząsteczki sygnałowej układu sercowo-naczyniowego, nie tylko wyjaśnia zasady działania  grupy ważnych leków, nitrovasodilators, ale także otworzyła nowe możliwości dla leczenia pacjenta i diagnozy różnych chorób. Twoje odkrycia wzniosło badania medyczne w nową erę. ” Co to jest tlenek azotu? Tlenek azotu to bardzo reaktywny gaz, który jest naturalnie wytwarzany w organizmie człowieka. To wpływa na różne funkcje fizjologiczne,  stan zapalny, uczenia się i pamięci, trawienia, erekcje prącia i uwolnienie tlenu w tkankach z krwinek czerwonych. Jest produkowany w organizmie poprzez konwersję L-arginina (aminokwas) przez syntezę NO. Proces starzenia się zmniejsza zdolność ciała do wytwarzania tlenku azotu w wyniku czego wielu ludziom brakuje tlenku azotu. Spadek produkcji tlenku azotu, który wynika z wieku jest odpowiedzialny za wiele dolegliwości  we współczesnym społeczeństwie. Co on robi? Tlenek azotu ma wiele fizjologicznych funkcji w organizmie, ale  najważniejszą rolę w relaksacji mięśni gładkich w tętnicy (rozszerzenie naczyń krwionośnych). Otwarcie tętnic pozwala na zwiększenie przepływu krwi w organizmie. Zwiększa to efektywność, w którym składniki odżywcze i cząsteczki mogą przemieszczać się do obszarów o szczególnym znaczeniu. Niższy poziom tlenku azotu w organizmie w wyniku wieku jest odpowiedzialny za wiele różnych chorób, w tym: miażdżyca, choroba tętnic obwodowych, udar mózgu, utrata włosów, zaburzenia erekcji, cukrzyca i ból.

 Kup Teraz 

Roślina Noni 2000 lat temu Polinezyjczycy przywieźli roślinę noni na tereny południowego Pacyfiku jako źródło żywności i leków. Kiedyś praktycznie  każda  część rośliny noni wykorzystywana była w leczeniu takich dolegliwości jak: wrzody lub zmiany w jamie ustnej, różnego rodzaju zapalenia, gorączka, choroby skóry, problemy z oddychaniem, itp. W 1999 i 2000, dr Thomas Burke przeprowadził badanie  in vivo,  testując rozcieńczony sok noni na komórkach śródbłonka (komórki linii wewnętrznej powierzchni naczyń krwionośnych) i odkrył, że sok noni może wytwarzać tlenek azotu! Następnie okazało się, że połączenie wyciągów z całego drzewa może wytwarzać 58 razy więcej tlenku azotu niż badany sok. Badanie Burke i jego mieszanki zostały ostatecznie zoptymalizowane pod kątem maksymalnej produkcji tlenku azotu z  całej rośliny  noni. Doprowadziło to do zastrzeżona znaku mieszanki ekstraktu noni,znane i markowe jako Kyani Nitro FX. Owoc Noni Każda część rośliny noni to bogate źródło witamin i minerałów, obejmujących witaminę C, E, wapń, magnez oraz cynk. Opisuje się tą roślinę jako aspiryna starożytności. Sok z owoców skutecznie wspomaga procesy lecznicze. Oto lista właściwości owocu Noni.

  • Wpływa na wzrost energii
  • Łagodzi ból
  • Ma właściwości antybakteryjne, chroni przed problemami z trawieniem i przed chorobami serca
  • Obniża wysokie ciśnienie krwi
  • Razem z melatoniną i serotoniną wpływa na uregulowanie snu, temperatury ciała i nastrojów
  • Hamuje rozwój komórek rakowych i guzów
  • stymuluje produkcję T-komórek w systemie immunologicznym. T-komórki pełnią ważną rolę podczas zwalczania poszczególnych zachorowań
  • wspomaga pracę systemu immunologicznego
  • pomaga w złagodzeniu objawów astmy
  • działa pobudzająco na krążenie i mikrokrążenie

Irydoidy, zawarte w Noni, należą do grupy wtórnych metabolitów, znajdują się w wielu roślinach leczniczych i to one są odpowiedzialne za część ich dobroczynnych właściwości farmaceutycznych. Są to substancje fitochemiczne o silnym działaniu, służące roślinom jako mechanizm obronny. Pierwotną funkcją irydoidów jest obrona roślin przez zwierzętami roślinożernymi oraz przed infekcjami. Często charakteryzują się gorzkim smakiem, który jest odstraszający dla ludzi i innych ssaków. Po wyizolowaniu i oczyszczeniu, irydoidy wykazują szeroki zakres właściwości leczniczych; między innymi, działają ochronnie na układ sercowo-naczyniowy, neutralizują peptotoksynę, obniżają poziom cukru, działają przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przeciw mutagennie, przeciwskurczowo, przeciwnowotworowo, antywirusowo, modulują procesy immunologiczne oraz mają działanie oczyszczające. Naukowcy badają ich wpływ na organizm ludzki już od ponad 50 lat. Według ich doniesień, można stwierdzić pozytywny wpływ irydoidów na wiele aspektów zdrowotnych. Badania naukowe wykazały między innymi, że irydoidy eliminują wolne rodniki, pomagają utrzymać odpowiedni poziom „dobrego cholesterolu” (HDL), wspomagają system odpornościowy oraz stymulują pracę mózgu. Są również adaptogenami dzięki czemu przystosowując się do środowiska, mogą w bezpieczny sposób wpływać pozytywnie na zdrowie i odpowiednie funkcjonowanie organizmu. W owocach Noni zostało znalezionych 12 rodzajów irydoidów. 12 Irydoidów w owocu Noni: – Asperuloside – Asperulosidic acid – Borreriagenin – Deacetylasperuloside – Deacetylasperulosidic acid – Citrifolinin B epimer a – Citrifolinin B epimer b – 6α-Hydroxyadoxoside – 6β, 7β-Epoxy-8-epi-splendoside – Dehydromethoxygaertneroside – Epi-dihydrocornin – 9-Epi-6α-methoxy geniposidic acid Owoc Noni zawiera więcej irydoidów niż jakikolwiek inny owoc na Ziemi! Irydoidy są wyjątkowo stabilne. Dzięki prostej strukturze chemicznej są odporne na działanie światła, ciepła i tlenu w bardzo długim okresie czasu. Również procesy przetwarzania i pasteryzacji oraz kilkuletni okres przechowywania nie naruszają stabilności irydoidów, a tym samym nie zmniejszają ich niezwykle cennych właściwości bioaktywnych. Dlaczego najnowsze odkrycia dotyczące irydoidów są tak interesujące: Noni jest czymś niezwykłym, ponieważ na ogół irydoidy występują w owocach dość rzadko. Nie zawiera ich żaden z innych owoców nazywanych „super owocami”, jak na przykład owoce mangostanu, brazylijskiej palmy açaí lub przepękli indochińskiej. Od wielu lat prowadzone są badania dotyczące irydoidów, w ich rezultacie powstało wiele prac naukowych opisujących ich dobroczynne działanie.

Produkty firmy Kyani możesz kupić w naszym sklepie internetowym Tutaj

Brak komentarzy jeszcze.

Dodaj komentarz

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.