Sunset

Kyani Sunset wspomaga nasze komórki w regeneracji, to konieczny składnik tego ciągłego procesu, który jest gwarancją naszego zdrowia.  Sunset to kwasy omega 3 oraz tokotrienol w najczystszej postaci. Lekarze zaleca uzupełnienie połączenie odżywczych omega-3 i zdolności antyoksydacyjne witaminy E czyli tokotrienolu. Kwasy omega 3 w Sunset pochodzą z dzikiego łososia żyjącego na Alasce, ryba ta została uznana za najczystsze i najbogatsze źródło kwasów omega-3 kwasów  tłuszczowych, które znacznie potrafią zmniejszyć stany zapalne i maja ogromny wpływ na zdrowie mózgu. Tokotrienole to najsilniejsza forma witaminy E wykorzystana do osiągnięcia wielu korzyści zdrowotnych:

  • pomaga utrzymać poziom cholesterolu, prawidłowe ciśnienie krwi
  • wzmacnia układ krążenia
  • zapobiega zaburzeniu krzepnięcia krwi
  • poprawia nastrój i wspomaga układ nerwowy
  • Poprawia pamięć
  • zwiększa apetyt i kontroluje metabolizm
  • ma wpływ na zdrowie skóry, wzmacnia włosy, paznokcie
  • Nawilża skórę od wewnątrz

Kwasy Omega-3 w Sunset Kwasy Omega-3 wraz z Omega-6 należą do rodziny niezbędnych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Te kwasy tłuszczowe nie są wytwarzane przez organizm i muszą być uzyskane za pomocą diety i suplementacji w celu uniknięcia niedoborów.  Typowa współczesna dieta jest bogata w kwasy  Omega-6 . Można je znaleźć w drobiu, jajach, kukurydzy, olejach np  słonecznikowym oraz  wśród innych produktów spożywczych. Z drugiej strony, kwasy Omega-3, , nie są już obecne w naszej nowoczesnej diecie w wystarczającej ilości. Głównym źródłem kwasów Omega-3 są ryby i olej z siemienia lnianego, które nie są spożywane regularnie przez ogromną liczbę osób. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ potrzebujemy zdrowy stosunek (od 1:1 do 4:1) omega-6 do omega-3 dla naszego organizmu do optymalnego funkcjonowania. Kompensacja tego bilansu ze zbyt dużą ilością omega-6 (aktualny stan większości naszych diet) jest w rzeczywistości szkodliwe dla naszego organizmu. Zbyt dużo omega-6 bez wystarczającej ilości kwasów tłuszczowych omega-3 powoduje stan zapalny w organizmie, co z kolei jest odpowiedzialne za mnóstwo dolegliwości, takich jak astma, artretyzm i choroby autoimmunologiczne (by wymienić tylko kilka). Jaką rolę kwasy omega-3 odgrywają w naszym  organizmie? Kwasy Omega 3 pozwalają organizmowi prawidłowo skonstruować idealną błonę komórkową. Po prostu, podczas niedoboru kwasów omega 3  błony komórkowe staja sie bardziej kruche. Bez optymalnie zdrowej i odpowiednio dożywionej komórki, organizm jest bardziej podatny na wiele dolegliwości zdrowotnych. Nie wymieniając wszystkich, tylko te bardziej  znaczące to:  cukrzyca, udar, nowotwory, nadciśnienie, itp. itd. Jak wcześniej wspomniano, ryby są dobrym źródłem omega-3. Ryby żywiące się  zooplanktonem z czystych wód Alaski,  są najlepszym źródłem kwasów omega-3. Niestety, wiele ryb jest również źródłem rtęci, trujących metali, które mogą powodować problemy zdrowotne, zwłaszcza u kobiet, które są lub będą w ciąży. Rtęć gromadzi się w łańcuchu pokarmowym, co oznacza, że  ryby z  zanieczyszczonych oceanów i mórz  (tuńczyk,  rekin) mają więcej rtęci niż ich hodowlane odpowiedniki, które z kolei  mają mniejsza wartość odżywczą. Jedzenie takich ryb jako źródła Omega-3 stwarza  ryzyko z  powodu akumulacji rtęci. Ludy Alaski nie spożywają  innych ryb w swojej diecie jak właśnie łososia żyjącego w pierwotnych źródłach wody na  Alasce . Naukowcy badając przyczynę zdrowia Ludzi z Alaski,  nie wykryli śladów rtęci w tej rybie! Łosoś ma zarówno wysoką zawartość białka i kwasów omega-3 .  WHO zaleca spożywanie dwóch porcji ryb tygodniowo dla osób bez historii choroby niedokrwiennej serca. Dla osób z historią tej choroby,  jedzenie łososia w większych ilościach (kwasy tłuszczowe omega-3 ) jest zalecane. Dodatkową korzyścią jest to, że  łosoś alaskański jest również źródłem witaminy D, która jest niezbędna, a której  brakuje  wielu ludziom co jest m.in przyczyną osłabienia układu kostnego.

 Kup Teraz 

Wyciąg z krzewu Annatto źródłem Witaminy E tokotrienolu Witamina E jest grupą składników odżywczych składającą się z dwóch głównych grup: tokoferole i tokotrienole. Oba rodzaje grup wykazują działalność antyoksydacyjną. Tokotrienole jednak różnią się od witaminy E w oparciu o skład. Tokotrienole są krótsze, bardziej nienasycone (elastyczne) . Ta  ich właściwość  zapewnia ochronę większej powierzchni błony komórkowej w stosunku do  tokoferolu. Witamina E zyskała uznanie w 1980 r., kiedy przeprowadzono badania na temat potencjału działania związków Witaminy E obniżającego poziom cholesterolu . Kilkadziesiąt lat później, po kolejnej serii badań, wiemy już, że delta i gamma tokotrienole są najsilniejszą formą witaminy E i że rodzina tokoferol ma równiez wpływ na  obniżanie cholesterolu. W rzeczywistości, wykazano   w jaki sposób tokoferole mają wpływa na wchłanianie i tokotrienoli na metabolizm  w organizmie. Obecność witaminy E jest  istotna, ponieważ  tokotrienol  obniża poziom złego  cholesterolu i  pracuje na pełny efekt jako przeciwutleniacz. Do niedawna  znane  były naturalne źródła witaminy E  zawierające mieszaninę zarówno tokotrienoli i tokoferoli. Olej palmowy, na przykład, zawiera około 50-55% i 20-30%  tokoferoli i tokotrienole. Inne znane źródło witaminy E, olej z ryżu, podobnie zawiera znaczny procent tokoferolu. Z tego powodu żaden z nich nie wykazał zdolności do obniżania poziomu cholesterolu tak jak czysty Tocotrienol.   Dopiero niedawno,  dr Barrie Tan odkrył źródło tokotrienoli w krzaku annato. Tokotrienole znajdujące się w Kyani Sunset pochodzą właśnie z krzaka annato.     tłumaczenie nagrań oryginalnych w trakcie, prosimy o cierpliwość.   Tocotrienol wykazał szeroki zakres dobroczynnego działania na zdrowie, które wykraczają poza jego zdolność obniżania poziomu cholesterolu. Wiele badań wykazało, że tokotrienole mogą być korzystne dla diabetyków. Redukują one  płytki miażdżycowe  w tętnicach, pomagają zachować normalną agregacje płytek krwi. Długotrwałe spożywanie Tocotrienolu wiąże się także zmniejszenie ryzyka raka prostaty, skóry i raka piersi. Kyani Sunset jest wolny od metali ciężkich, ponieważ dziki łosoś alaskański zwany również pacyficznym, żyje w środowisku pozbawionym metali ciężkich.

 

Produkty firmy Kyani możesz kupić w naszym sklepie internetowym Tutaj

Brak komentarzy jeszcze.

Dodaj komentarz

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.