Trójkąt zdrowia

Współcześni ludzie żyją w ciągłym biegu. Brak snu, stres, skażenie środowiska, ale również wyjałowienie gleby ze zdrowych minerałów i enzymów zbiera ogromne żniwo kosztem naszego zdrowia. Żywność jest coraz uboższa w składniki odżywcze, które powinniśmy każdego dnia dostarczać naszemu organizmowi, aby mógł się on odpowiednio regenerować. Coraz więcej jemy niezdrowego jedzenia, ponieważ jest ono łatwo i szybko dostępne. Zapominamy jednak, jak dużo możemy  przez to stracić. Wynikiem naszych niefrasobliwych działań jest powolne uszkadzanie komórek, tkanek i narządów. Afery żywieniowe, które raz po raz wybuchają nie dają nam pewności co my właściwie jemy. A przecież jesteś tym co jesz.

Musisz wiedzieć, że twoje ciało  zaprogramowane jest na :

  •  Naprawianie
  • Utrzymanie optymalnego stanu zdrowia
  • Ochronę przed chorobami

Prowadząc zdrowy styl życia  utrzymujesz i poprawiasz stan swojego organizmu. Jeśli czujesz się zmęczony, gorzej sypiasz, odczuwasz bóle w różnych miejscach, mimo ze badania kliniczne są w normie to wszystko jest pierwszym sygnałem dla Ciebie od swojego ciała, że czegoś mu brakuje, ze właśnie zaczyna się ognisko chorobowe. Jeśli w porę nie uzupełnisz niedoborów  ta mała iskra rozpali wielki ogień pod postacią chorób cywilizacyjnych. Nasze zdrowie jest uzależnione w 70 % od tego co jemy.  Produkty Kyani powstały, aby wspierać nasz organizm każdego dnia, dostarczając mu niezbędnych substancji odżywczych i minerałów, ale także poprawiać stan komórek i narządów w naszym ciele. To kompleksowa, jedyna taka, regeneracja na poziomie komórkowym, która poprawia wszystkie procesy fizjologiczne.

Trójkąt Zdrowia

Kyani z dumą przedstawia produkty „mocnego uderzenia”. Trójkąt zdrowia zapewnia niezbędne składniki odżywcze właściwe do dzisiejszego aktywnego stylu życia. Każdy produkt odgrywa ważną rolę w codziennej odnowie biologicznej dzięki najwyższej jaką do tej pory udało się osiągnąć bioaktywności (97,7 % ). Razem współdziałają, aby neutralizować wolne rodniki, zmniejszając ryzyko chorób oraz zapewniając optymalne zdrowie i dobre samopoczucie.

Korzyści jakie możesz uzyskać stosując „Trójkąt zdrowia” Kyani:

 trójkąt zdrowia składa się z trzech produktów:

Sunrise (Wschód Słońca) wygodne saszetki, które się spożywa rano do śniadania

Sunset (Zachód Słońca) żelowe kaspułki, które spożywamy wieczorem do kolacji

Nitro FX oraz wzbogacone wersja Nitro Xtreme, którymi suplementujemy sie 2-3 razy na dobę w zależności od naszej aktywności, wieku metabolicznego organizmu i stanu zdrowia.

 

 

 

Produkty firmy Kyani możesz kupić w naszym sklepie internetowym Tutaj

 Kup Teraz 

Aby otrzymać zniżkę przy zamawianiu zaznacz Autoship.

Możesz zrezygnować w każdej chwili

Brak komentarzy jeszcze.

Dodaj komentarz

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.